גאיה משנה את פניה לעבר התעלות פלנטה ארץ אל המימד ה5


אחים ואחיות אהובים , בני טלוס , בני יבשת למוריה , יבשת האם עליה פסענו אנו , באותם ימים עתיקים . יושבת אל מול הים , בחוף קיסריה , בה בנה המלך הורדוס את נמלו המפורסם , רואה את העמודים אשר שכובים זה כנגד זה, את החומה של נקבת המים שבורה ואבנים פזורות בחוף ... רעידת האדמה היתה היא זו אשר בקעה את המבנים העתיקים המרהיבים בימים העתיקים ...

נושמת וחשה את קולה של אמא אדמה, בימים אלו ממש. גאיה כפי שאנו רואים מתעוררת לימים חדשים , השינויים עליהם דיברו עמנו מעבר למסך , הכהן הגדול אדמה, קריון מהשירות המגנטי , הפליאדים ... השינוי כבר מתרחש , אל מול עיננו .רוח עדינה עוטפת אותי , ריח המים עם מליחותם חודרת אל כל תאי הוויתי . עוצמת את עיני ונזכרת בימים של טרם הטביעה , של אותה יבשת אהובה.. חשה את הכהן הגדול אדמה , לצידי והוא מסביר וליבי מתרחב, חשה מוגנת אהובה, קשובה..

״מברך אני אותך אוהלת , אכן רואה את את אותם הימים ... בימים בהם ידענו , היתה הרגשה כי משהו עצום עומד להתרחש, חשנו בתוכנו את תחושת השינוי המהותי העומד להתרחש, כהני היבשת שתפו בתחושות , דברו אל בני היבשת הלמוראנית על ההתמרה, אך אף אחד לא ידע את הזמן המדויק.

לא ניתן לחזות מראש את נשימות גאיה, ניתן לחוש..כבדות או קלות , מהירות או איטיות ..אך גאיה היא זו הבוחרת כיצד להניעה את הפלנטה אל השלב הבא- על פי התוכנית האלוהית .על פי רטטי האור המרצדים בכל תא או גוף גשמי או מואר הנוכח בפלנטה זו .

האם ניתן לחזות את תזוזת האדמה? התפרצות הר הגעש, צונמי ..?

השבר הסורי אפריקאי , פעל במפתיעה והתבקעה באמצע קניה...ממש לפני מס חודשים ..בזמנכם הארצי . במרכז ״טבעת האש״ בלב האוקיינוס השקט , גאיה משחררת תדרייה והתפרצות הגעשית ממשיכה והלבה זורמת ...המדענים אינם יכולים לחזות מתי התפרצות זו תפסק. בכל החופים המערביים של ארה״ב אנו חשים רעידות אדמה , הרכס הסן אנדראס, פעיל מאוד וכן עד דרומה לאמריקה הדרמוית לצ׳ילה עד ל״ארץ האש״.

האדמה מודעת לשינויי התדרי המתרחש , האדמה מכינה עצמה אל השלב הבא.

האם אתם מודעים לשינוי המהיר, האם אנו מתבוננים פנימה וערים למהותנו ?

האנושות עוברת את תהליך ההתעוררות במהירות כמותה לא ידעה. חברים רבים , יוצרים חולי אשר דרכו הם מתעוררים לבחירה חדשה בחייהם . חברים רבים מבצעים התמרה כה מהירה עם גופם , עם הסביבה לעיתים תוך מודעות ערה לעיתים לא.

הייקום פתוח אל בני הכוכבים יותר מאי פעם , התשדורת זורמת דרך השדה אלקטרו מגנטי הפעיל וניזון משידור האור . רשתות הקריטסל והמגנט פעילות ומהדהדות אל פני האור ומאחדות את תודעת האור האלוהית על פלנטה זו .

אהובים ,ילדיי העניקו לעצמכם את האהבה והקבלה,היא אשר תומכת בכם בפתיחת צ׳קראת הלב , ומטעינה אתכם בתדרי אור האלוהות , אנרגיה הזו הזורמת בגופים הנפלאים שלכם , מעניקה לכם את היכולת להניעה ולסנכרן את מקצב חייכם אל מקצבה של גאיה.

אחד אתם והיא . על כן היו קשובים , הרגישו מהו המקום המגורים המיועד לכם בזמן זה. מהו המקום המחייה הנוח לכם מבחינה אקלימית או תדרית . רבים נעים על פני גאיה בזמן זה, ותהיה נדידת משפחות וקהילות מרובה. גאיה פתוחה לכל , אין מקום לגבולות , אין מקום להגבלות . ראו אותה כבית לכל .

תודעת האנוש , הדוברת אחדות , עליה להתדייק עוד , להיות נקייה מעבר לממל יש כוונה. ובכוונת הלב הושטה של יד לאחר.

תודעת גאיה , מקבלת דיוק הן בעיצוב האקלימי המתחדש בזמן זה והן בתזוזת היבשות , ובכך מכינה היא עצמה לעולם החדש, אכן הוא הנושא את תהודת האור והחמלה , הקבלה והאהבה ללא תנאי . כבימי למוריה הקדומים .

כאשר לבכם נפתח ומתרחב , יכולות הרב ממדיות שלכם מתרחבות אף הן , האם ידעתם זאת ? כאשר נושאים אתם את תדרי היושרה וההוגנות , האמת והמחילה , אזי נושאים אתם בתוככם את היכולת להכיל את האור הרב הננשא בכל הגופים שלכם . הלמידה היא מלבכם , כבני אנוש אשר אחזו בחשכה במהלך אלפי השנים האחרונות , הכאב והדחיסות עודנה מהדהדת אצל רבים מכם , אכן אהובים זהו זמן הריפוי . אני מרבה לשוחח עמכם על תהליך הריפוי , ובימים אלו יותר מתמיד , אל תדחקו את רגשותיכם , אפשרו לאמת לעלות , אפשרו לאותו גלגול עתיק להביא את הכאב ורפאו . אפשרו לאותה התנסות אנושית , אשר עודנה כואבת להשתחרר מתודעתכם , ובראו עצמכם מחדש.

מעיר האור טלוס, מושיטים אנו לכם את לבנו , את אורנו , את לב מקדשי האור האלוהית ללמידה משותפת . רבים מכם מגיעים בלילות , אנו אחד עמכם .

אחד עם גאיה. מצאו את היממה להתבונן בחדש הנולד לחייכם , אפשרו לו להתגלם, לצמוח להתעורר. בחרו שוב , לא לדעת , לא להבין ... בחרו שוב להרגיש , מעמקי לבכם את הרכות ואת הפשטות , את האהבה ואת השמחה.

מברך אתכם אהובים , מעיר האור טלוס מלב למוריה הנני אדמה(תוקשר ע״י איילת סגל 30.6.2018)


40 views

תקשורים חדשים

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Amazon Icon

Contact Us

phone:

Ayelet- 054-202-4635

Nurit- 053-763-5288

 

Email:

telosisrael@gmail.com

 

Address:
Oren Street 18, Magshimim, Israel

Telos Lemuria Israel

טלוס למוריה ישראל

telos logo HD-min.png

We operate as a non-profit organization with a registered name for Telos Lemuria . Non-affiliated entities are prohibited from using the association's trademark, including the use of a mark similar to the deception to the association itself.

© All rights reserved to Telos Lemuria Israel 2010-2020