טקס הטהרות והתחדשות לשנה החדשה~עם קווין יין ולידי נאדה, ואחינו מעיר האור טלוס


השמש יצאה ממרום וחברי הקהילה מתאספים ,מכל הארץ מגיעים להטהרות ,התחדשות ,הארה,במי הים הנפלאים. הסירנות מקיפות אותנו מזמרות את שירתן. אני רוצה להודות לכהנות למוריה אשר הביאו את הידע העתיק והעבירו אותנו בתהליכי השחרור ..התשליך ובריאת ספר האור האישי והמחודש שלנו. לאהובה בנבנישתי ורימונה מזרחי. אני מודה לדורית אביב על הצלילים הנפלאים שליוו ותמכו בתהליך ולשופר אשר פתח לנו את שערי שמיים. אני מודה בני למוריה ,אשר בחרו ועשו מאמץ להיות נוכחים בתהליך המרגש. מודה אני לבני האור אשר הגיעו מהמימדים הגבוהים,תמכו בנו לאורך כל התהליך.למלאכי האור,לפליאדים,לבני טלוס,למורה האנושות הכהן הגדול אדמה. אני מודה על הזכות להיטהרות הרב ממדית,אשר העניקה לי את הזכיכות לפתוח את שנת תשע״ו, מתוך זכיכות קריסטלית טהורה. שנה טובה לכל קהילת טלוס למוריה בישראל ובעולם !

חשיבות הטבילה במי הים מאחר שהאדם היוצא מן המים אינו אותו אדם שנכנס אליהם. עצירת הנשימה ברגע הטבילה משולה להפסקת החיים, והיציאה – לחזרה לחיים, לכן בכל פעם שטובלים במים, כדאי להחליט להתחיל לחיות מחדש. שם מצויה אנרגיה חזקה יותר של רפואה והתחדשות, שאותה בעצם אנו מחפשים. האנרגיה שלנו (ההילה)אשר במהלך השנים , מתכהה/מתלכלכת עם כל מחשבה שלילית, כעס, רחמים עצמיים, עצבות ודיכאון, קנאה ושנאה, חוסר הערכה למה שיש לי, חוסר הקשבה, זלזול, גאווה לשון הרע, שפיטה.., . ההילה שלנו אמורה להיות לבנה וסמיכה, לשמש עבורנו למעטה הגנה הן מפני חיידקים, וירוסים וכדומה והן מפני אנרגיה שלילית. אם אנחנו מידי יום מתחברים לרשימה שלעיל כמעט כל היום, האנרגיה הנפלאה שיכולה להיות לנו הופכת לכהה, פשוטו כמשמעו, ומשחירה. השלב הבא הוא תחילת היווצרותו של חור אנרגטי בהילה, אשר מעמיק עם השנים (בד"כ בין שנה עד 5 שנים) עד שהוא מגיע לשכבת הגוף הפיזי. אז המקום חשוף למחלה קריטית יותר. החור האנרגטי ייווצר במקומות בגוף בהם יש לנו חולשה אנרגטית דהיינו רגשית. אם אדם לוקח דברים ללב, החולשה תהיה בלב. אם הוא לא יודע לעכל אתמה שעובר עליו, תיפגע מערכת העיכול וכדומה. טבילה במים מידי יום, מטהרת ומטמירה את האנרגיה של אתמול, מחזקת את ההילה, סוגרת את החורים שפערנו לעצמנו, ובמשך בזמן יקרה שינוי פנימי, ללא מילים, שבעקבותיו נפנים את עניין הסיבות לקלקול שלעיל, ונימנע מלעשות את הדברים הפוגמים שבו שאופן ישיר או עקיף. עם בואה של השנה החדשה, זהו זמן להתחדשות ובניית גופי האור, הרגש וכיול מחדש של הגוף הפיסי והמנטלי. תהליך ההיטהרות ילווה בתמיכה של אחינו ואחיותנו, מעיר האור טלוס. תהליך רב ממדי , אשר יעניק לנו יכולת הכלת האנרגיה היורדת אל הפלנטה בזמן הזה.

שנת האין סוף מזמינה אותנו , להכלת תדרי האור , בעלי עוצמות כמותם לא חווינו. הנכם מוזמנים להיטהרות , התחדשות וכיול הגופים מחדש. לבואה של שנת העבריים החדשה- סוף אלול , תחילת תשרי ~תשע"ו.

קוויאן יין , לידי נאדה, יעניקו לנו שיקוי עתיק , אשר יעניק לנו את היכולת להאיץ את תהליך ההיטהרות . השיקוי אשר מכיל את מרכיבי האור בעלי תרכובת מולקולרית , המעוררת את יכולת המים להכלת אנרגיות החדשות , ומעברם בזרימה קלה ומדוייקת בין כל גופינו.


19 views

תקשורים חדשים

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Amazon Icon

Contact Us

phone:

Ayelet- 054-202-4635

Nurit- 053-763-5288

 

Email:

telosisrael@gmail.com

 

Address:
Oren Street 18, Magshimim, Israel

Telos Lemuria Israel

טלוס למוריה ישראל

telos logo HD-min.png

We operate as a non-profit organization with a registered name for Telos Lemuria . Non-affiliated entities are prohibited from using the association's trademark, including the use of a mark similar to the deception to the association itself.

© All rights reserved to Telos Lemuria Israel 2010-2020