ענני עדשה מסנוורים את הצופים בהר שאסטה

Updated: Jan 8
ענן עדשה מדהים מסנוור את הצופים בהר שאסטה. כאשר סופות החורף החלו להתגלגל בצפון קליפורניה, העננים הזרים האופייניים החלו לנוע גם מעל הר שאסטה. זה הביא השבוע הופעה מסנוורת לכל הצופים.


שאסטה היא ביתם של כמה מתנועות הענן היפות והמרתקות ביותר על פני כדור הארץ. ההר כידוע יוצר ענני עדשה, הנעים לאט מעל פסגת הפסגה ועלולים להישאר שם במשך ימים רצופים. עם העננים שנראים כמו חלליות חייזריות, אגדות של חייזרים החיים בהר הגעש הפעיל מסתובבות כל הזמן.


מי שהיה בר מזל מספיק כדי להיות בקרבת ההר השבוע קיבל את אחת מתצוגות הענן העדשיות המרהיבות שלו. הענן דבק במשך שעות והצליח להצטלם על ידי המקומיים והמבקרים כאחד, והראה את היופי המטורף של ההר.


לעתים קרובות נראים ונשמעים אורות וצלילים מוזרים על ההר. ענני עדשה, צללים ושקיעות מדהימות מוסיפים להילה המיסטית של ההר וקיימים שערים ופתחים רבים המובילים אל ערי הממד החמישי שקיימות עדיין מזמנה של למוריה. הר שאסטה הוא ביתם של למוריאנים רבים בני זמננו ששרדו את שקיעת יבשת למוריה לפני יותר מ-12 שנים. כן, האחים והאחיות הלמוריאנים שלנו אמיתיים. הם חיים פיזית ומצבם טוב, מתקיימים בממד החמישי שעדיין אינו נראה לעינינו. רטט "פני השטח" נמצא כעת במעבר מהממד השלישי למציאות הממד הרביעי והממד החמישי. הממדים האחרים קיימים סביבנו, אך רוב האנשים שחיים על פני השטח חסרים עדיין תודעה מפותחת מספיק כדי לראותם.


להלן התמונות הטובות ביותר מתוכנית הענן העדשה המסנוורת השבוע מעל שאסטה:


אנו מזמינים אתכם לקרא עוד

https://www.teloslemuriaisrael.com/mount-shasta


למסע מרתק אל ההר המופלא ולקסמיו לפרטים הכנסו למסעות ההתעלות

https://www.teloslemuriaisrael.com/summer-journey-mount-shasta203 views

תקשורים חדשים

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Amazon Icon

Contact Us

phone:

Ayelet- 054-202-4635

Nurit- 053-763-5288

 

Email:

telosisrael@gmail.com

 

Address:
Oren Street 18, Magshimim, Israel

Telos Lemuria Israel

טלוס למוריה ישראל

telos logo HD-min.png

We operate as a non-profit organization with a registered name for Telos Lemuria . Non-affiliated entities are prohibited from using the association's trademark, including the use of a mark similar to the deception to the association itself.

© All rights reserved to Telos Lemuria Israel 2010-2020