חירות האנושות החדשהעם סיום הלילה של המפגש המרגש של קורס הלב שלנו ״הלהבות המקודשות ״ נפרדת מאותן נשמות אמיצות אשר מחויבות ללמידה לצמיחה , להתמסרות . אנו לאחר חודש של התמסרות ונשיאה של התדרים הגבוהים של האור , והנה מליל הירח המלא , של חודש אפריל , אני נעה אל מערכת הכוכבים , דרך הירח המלא והכהן הגדול אדמה לוחש ומראה לי את אין סוף הכוכבים , באין סוף צביר הגלקסיות ואל אין סוף חלקי הייקום והנה אנו כה קטנים , עם זאת בעלי משמעות אדירה שינוי - התמרה- מהפך- תהליך של פלנטה כולה. ימי הקרונה השלב שלישי - מילותיו של אדמה

״מבורכים אתם ילדי האלוהים , אתם אשר בימים אלו חשים את רוחות השינוי העוטפות את הפלנטה , את עולמכם . הנה הימים חולפים והשבועות והאנושות מתמודדת עם ימי ההתמרה אשר כמותם לא ידעה מזה זמן רב . באותם הימים, כבר היו המגפות מתפשטות בקרב האנוש . בכל מצב שכזה הכאב והפרידה מאום אלו שהיו נגועים ועזבו את גופם היה מאתגר לאנושות . עם כמות רבה של נשמות העוזבות את המרחבים , מסה רבה של קארמות עתיקות משתחררת . קשרים אנרגטיים , משתחררים , ונשמות בוחרות שלא לחזור לפלנטה זו . יש עוד כוכבים , הידעתם זאת . יש עוד מרחבים של למידה , הכוכב הכחול אינו היחיד המהווה בית לנשמות הבוחרות לצמוח ולהתרחב. הוא אכן ייחודי בהתהוות וביכולת הבחירה הרבה המאפשרת , מגוון רחב של למידה. אכן כל , למידה יקרים בית הספר ללמידה עובר ניתן לאמר שיפוץ , אפשרו לעצמכם להבין כי עומדות להיפתח בפניכם אפשרויות חדשות , כאלו אשר טרם נראו בפניהם . ראו את בית הספר מרחיב את תחומי הדעת , ואת צוות המורים , והנה מעניק לכם אפשרויות לצמיחה נוספת , כזו אשר תאפשר לכם לנוע במרחבים ולא להיות סגורים ומצומצמים . האם אתם מבינים יקרים , כי תודעת הפלנטה מתרחבת אל יכולת תקשורת אשר תאפשר לכם להרחיב את עולמכם אל מעבר לכוכב ארץ. האם אתם מבינים כי עם השינוי ועצירת הכוח אשר הניעה אתכם במסלול אחד , נפתח לעוד מסלולים רבים אשר אותם אתם יכולים לבחור מחדש. המערכות המוכרות לכם , עומדות בפני שינוי , המנהיגים שלכם , שוב לא יוכלו להוליך אתכם שולל . הם חשופים בדיוק כמוכם ,עליהם לבחור מחדש. עצירת הפלנטה הביאה את האנוש להאחז בהווה ללא ידיעה מה יהיה בעתיד. כל תוכניות שאותן תכננתם אינן רלוונטיות , היות והמשח כולו קיבל חוקיות חדשה. המדענים שלכם בימים אלו מנסים למצא את התרופה לוירוס המהתל באנושות , האם יש צורך בתרופה או האם יש צורך בהבנה כי ההתנהלות על פני הכוכב משתנה , ראו וקראו את הכללים החדשים . כללי הייקום , במילים אחרות אפשר לקרא לזה תוואי הייקום הן מעבר לשמש שלכם , ולעוד 100 מליון השמשות בגלקיסה שלכם , קיימים עוד אין סוף כוכבים ועליהם חיים . משפחת הכוכבים הם חלק מכם , וזהו הזמן לחזור לתקשר עימם . חלקם היו על הפלנטה באותם הימים העתיקים , חלקם הלכו בעמקים ובהרים , ובנו את ביתם על פני הוככב הזה, עדיויות רבות יש ברחבי הפלנטה לאותה משפחה . אשר רובה עזבה מדוע ? האם שאלתם עצמכם מדועה אותם תרבויות של בני הכוכבים עזבו . האבולוציה האנושית ממשיכה להתפתח , ואכן התקשורת הטלפתית והראייה הרב ממדית , השמיעה והן יכולת הגשמת המחשבה , תמשיך ותתפתח , הכוכב שלנו , בו אנו חיים יחדיו פנים וחוץ נע אל מיקומו החדש עם כל מערכת השמש הייחודית הוא נע ומתקרב אל מרכזה של עין השמש הגדולה של הגלקסיה בה אתם נוכחים . בשל הקרבה השדות במערכת השמש משתנים , וכן השדות המגנטיים של הכוכב ארץ.

האם הדבר משפיעה על גופכם שלכם , על גופי האור אכן כן , ועל כן אהובים ,הגופים שלכם , חשים זאת , חלקם בעייפות , חלקם בהתרגשות חלקם בבלבול כבתקופת הנעורים הגופים וחיבור תודעתכם שוב אל מקור נשמתכם , תוביל אתכם אל החוקיות החדשה. אתם תלמדו את המקצב החדש הנכון לגופכם , אתם תלמדו שוב את התזונה המתאימה ואת הסביבה בה אתם חשים נתמכים ובעלי יכולת של ביטוי האישי של רבדי הנשמה. האנוש החדש שוב לא יוכל לנוע באוטומט , מתוך שכלתנות בלבד, הנפש אהובים , אשר לרבים נלקחה שוב כמהה היא להכרה לביטוי לחופש . אכן , חירות לנפש , חירות לנשמה , חירות למהות האנוש אלו הימים בהם בני הכוכבים מתבוננים בכם , בבחירה בצמיחה ביכולת שלכם להיות חלק מודע ממשפחת הכוכבים של היוניברס האין סופי .

האם מוכנים אתם אל השלב הבא ? אם אתם קוראים שורות אלו , אזי אתם כבר בשלב הבא אנו מזמינים אתכם אל , פתיחת תודעתכם , אל מעמקי עיר האור בטלוס אנו מזמינים אתכם , אל אחדות עולמות האור ועולמות ההגשמה אנו מזמינים אתכם , שוב להיות אדונים לעצמכם . אל החירות הנכם נולדים מבורכים אתם , מלווה אתכם ממעוני בטלוס הנני אדמה״ (תוקשר ע״י איילת סגל 12/4/2020) #ADAMAYELETELOS

305 views

תקשורים חדשים

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Amazon Icon

Contact Us

phone:

Ayelet- 054-202-4635

Nurit- 053-763-5288

 

Email:

telosisrael@gmail.com

 

Address:
Oren Street 18, Magshimim, Israel

Telos Lemuria Israel

טלוס למוריה ישראל

telos logo HD-min.png

We operate as a non-profit organization with a registered name for Telos Lemuria . Non-affiliated entities are prohibited from using the association's trademark, including the use of a mark similar to the deception to the association itself.

© All rights reserved to Telos Lemuria Israel 2010-2020